دورهمی TEKKEN7 بازها (مسابقات EVO2019) در گیم‌سنتر اینفینیتی
1397/11/08
ششمین دوره رقابت‌های iCG-HearthStone در گیم‌سنتر اینفینیتی (تابستان ۹۷)
1397/05/09
Show all
مسابقات انتخابی IeSF2018 در ایران به میزبانی گیم‌نت‌های iNFiNiTY و Junior و Void

انجمن ورزش‌های الکترونیک ایران (نماینده رسمی ایران در فدراسیون جهانی ورزش‌های الکترونیک) طی خبری اعلام کرد که ایران در مسابقات جهانی ورزش‌های الکترونیک که پاییز امسال و در کشور تایوان برگزار می‌شود، در هر سه رشته CS:GO ،LOL و Tekken7 بازیکن/تیم اعزام خواهد کرد.

پس از بررسی‌های صورت گرفته ثبت‌نام مسابقات انتخابی تیم ایران در ۲ رشته League Of Legends و CS:GO که پیش از این تا ۱۲ مرداد اعلام شده بود تا تاریخ ۱۹ مرداد تمدید شد. لازم به ذکر است مراحل آنلاین مسابقات ۲۲ الی ۲۵ مردادماه و مرحله نهایی در تاریخ ۲۷ و ۲۸ مرداد برگزار خواهد شد.

جزئیات برگزاری، داوران، جدول و زمانبندی پس از پایان ثبت‌نام اعلام خواهد شد. مکان برگزاری مرحله نهایی و تیم اجرایی هر رشته در صفحه ثبت‌نام هر رشته ذکر شده است.مجموعه ایران‌سایبرگیمز و گیم‌سنتر اینفینیتی، گیم‌سنتر جونیور، گیم‌سنتر Void و جی‌گیم به عنوان تیم‌های اجرایی مسابقات فعالیت مشترک خواهند داشت.

در مورد برگزاری مسابقات رشته Tekken7 و امکان اعزام نماینده ایران در این رشته، اطلاعات دقیقی منتشر نشده است. در صورت انتشار خبر قطعی پیرامون رشته پر طرفدار Tekken7 توسط نماینده مسابقات IeSF‌ در ایران، شرایط برگزاری این مسابقات اطلاع رسانی می‌شود.

علاقه‌مندان به ثبت‌نام در دو رشته عنوان شده می‌توانند از طریق لینک‌های زیر وارد پرتال ثبت‌نام مسابقات شده و تیم خود را برای حضور در رقابت‌های انتخابی ایران، ثبت نمایند:

ثبت‌نام برای کلیه علاقه‌مندان «رایگان» می‌باشد!

ثبت‌نام در رشته League Of Legends

ثبت‌نام در رشته CS:GO

توضیحات تکمیلی مسابقات انتخابی IeSF 2018:

مسابقات IeSF توسط فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های الکترونیک در جهان برگزار می‌شود که یکی از مسابقاتی‌ست که برای بازیکنان ایرانی اهمیت زیادی دارد تا بتوانند در سطح جهانی با سایر تیم‌ها و بازیکنان مطرح بازی رقابت کنند تا سطح تجریبات خود را افزایش دهند.

  • مسابقات انتخابی تیم ایران در رشته League of Legends جهت اعزام به دهمین دوره مسابقات جهانی ورزش‌های الکترونیک IeSF از تاریخ ۲۲ الی ۲۸ مردادماه با همکاری مجموعه ایران‌سایبرگیمز (iCG)، گیم‌سنتر Void و به میزبانی گیم‌سنتر iNFiNiTY برگزار خواهد شد.
  • ثبت‌نام این مسابقات از تاریخ ۲ الی ۱۹ مرداد ماه از طریق وب‌سایت جی‌گیم و به صورت رایگان انجام می‌شود.
  • زمانبندی و جزئیات برگزاری پس از اتمام مهلت ثبت‌نام اطلاع رسانی خواهد شد.
  • بازیکنانی که غیبت سربازی دارند (سرباز فراری هستند) اجازه شرکت در مسابقه انتخابی را ندارند، در نتیجه کاپیتان تیم هنگام ثبت‌نام باید بازیکن‌های بدون غیبت سربازی را ثبت کند. ضمن این که در هنگام ثبت نام کاپیتان تیم باید اسم یک بازیکن ذخیره را هم اعلام کند تا در صورت غیبت احتمالی یکی از بازیکنان در مسابقات، بازیکن ذخیره در تیم بازی کند. لازم به ذکر است فقط ۵ نفر از اعضای تیم به مسابقات نهایی اعزام خواهند شد.

    مرحله نهایی در تاریخ ۲۸ مرداد در گیم‌سنتر اینفینیتی (iNFiNiTY) شعبه مرکزی تهران برگزار خواهد شد.
  • قهرمان رویداد به عنوان نماینده ایران در مسابقات IeSF2018 حضور خواهد داشت و همچنین به تیم‌های دوم و سوم مسابقات جوایز نقدی از سمت گیم‌سنتر Void اهدا خواهد شد:

تیم اول: اعزام رایگان به مسابقات جهانی IeSF
تیم دوم: ۱ میلیون تومان
تیم سوم: ۵۰۰ هزار تومان

Title:

IeSF-Iran Qualification 2018

Date:

مردادماه ۱۳۹۷

Prize Pool:

-

Entrance Fee:

رایگان

Website:

View website

Location:

iNFiNiTY GameCenter


تصاویر رویداد:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *