اولین رویداد PubStomp-TI5 در گیم‌سنتر اینفینیتی
1394/05/03
دومین دوره مسابقات HearthStone در گیم‌سنتر اینفینیتی
1394/01/01
Show all
ایران‌سایبرگیمز با همکاری گیم‌سنتر اینفینیتی، اولین دوره مسابقات Heroes Of The Storm را برگزار می‌کند

اولین دوره مسابقات Heroes Of The Storm در ایران توسط ایران‌سایبرگیمز (iCG)، اردیبهشت ماه امسال در گیم‌سنتر اینفینیتی و حمایت شرکت ایسوس برگزار خواهد شد.

بازی Heroes of the Storms که تولید دیگری از کمپانی موفق Blizzard (سازنده‌ی بازی‌های Diablo Series , World of Warcraft و Hearthstone) می باشد و متشکل از هیروهای مختلف بازی‌های این شرکت بوده که به زودی درتاریخ 2015 , 13 , January در دسترس همگان قرار می‌گیرد و از حالت Closed Beta در خواهد آمد و می‌توانید این بازی جدید که مشابه بازی‌های DOTA2 و League of Legends می‌باشد را تجربه کنید.

بازی Heroes of the Storms یا به اختصار HOTS یک بازی استراتژیک ده نفره تیمی می‌باشد که هر تیم از پنج نفر تشکیل شده است که تفاوت‌های جالب توجهی با بازی‌های مشابه دارد که می‌توان به عدم وجود Inventory در آن اشاره کرد که به این معناست که شما در این بازی دیگر آیتمی نخواهید خرید و فقط با جادوهای هیروها سرو کار دارید و یا اینکه شما می‌توانید برای پیمایش مسیرهای طولانی سوار اسب (Mounts) خود شوید تا از اتلاف وقت جلوگیری کنید.
بخش دیگری که جالب توجه می‌باشد وجود Talents در بازی است که به شما اجازه می‌دهد جادوهای خود را به نحوی که مد نظر شماست قویتر کنید که چنین بخشی را بیشتر در بازی‌های MMO شاهد هستیم.
مطلب دیگر آنکه شما برای دسترسی به تمام هیروها باید آنها را توسط Goldای که در هر بازی به دست می‌آورید خریداری و یا اینکه آنها را توسط Store بازی بخرید. تفاوت و جذابیت‌های این بازی به همین جا ختم نمی‌شود و شما می‌توانید تمام آنها را از طریق HOTS Mechanic و Guideهایی که بر روی سایت Eu.Battle.net قرار دارد مطالعه کنید.

برگزاری مسابقات iCG-Heroes of the Storm نیازمند شرکت کردن حداقل ۶ تیم می باشد.

در این دوره از مسابقات مجموع جوایز نقدی برای شرکت کنندگان در صورتی که به ۶ تیم برسند ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان و در صورتی که به ۱۰ تیم برسند ۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان خواهد بود. علاوه بر جایزه نقدی، دفتر رسمی ایسوس در ایران، به رسم یاد بود تعدادی از محصولات این شرکت را به تیم‌های برتر اهدا خواهد کرد.
لازم به ذکر است که جوایز نقدی مسابقات "لیگ بازی های رایانه ای ایران-Iran Cyber Games" را مجموعه گیم‌سنتر iNFiNiTY اهدا می‌کند.

نحوه برگزاری مسابقات بهار iCG-HOTS:

فرمت مسابقات:

مسابقات در دو مرحله –مرحله مقدماتی: گروهی و مرحله نهایی: براکت دو حذفی- برگزار می شود.
در مرحله مقدماتی تیم های شرکت کننده به ۲ گروه به قید قرعه تقسیم میشوند و هر تیم گروه با دیگر تیم های به صورت Best of 3 به رقابت می پردازند.
در پایان مرحله مقدماتی دو تیم برتر از هر گروه به مرحله نهایی که دو حذفی می باشد راه پیدا می کنند.
در مرحله نهایی، ۲ تیم راه یافته از هر گروه به صورت ضربدری و Best of 3 با تیم‌های گروه دیگر بازی می‌کنند و ۲ تیم از ۴ تیم در مرحله فینال بزرگ (Grand Final) به صورت Best of 5 با یکدیگر بر سر مقام اولی این دوره به رقابت خواهند پرداخت. (بازی فینال Game Advantage دارد و بصورت ۰-۱ به نفع تیم برنده Winner-Bracket برگزار می‌شود)

Title:

iCG-Heroes Of The Storm Spring2015

Date:

۲۵ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۴

Prize Pool:

۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

Entrance Fee:

رایگان

Website:

View website

Location:

iNFiNiTY GameCenter


تصاویر رویداد:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *