دومین دوره مسابقات HearthStone در گیم‌سنتر اینفینیتی
1394/01/01
گیم‌سنتر اینفینیتی، میزبان اولین دوره مسابقات DotA2 ایران‌سایبرگیمز شد
1393/06/02
Show all
در دومین دوره مسابقات DotA2 ایران‌سایبرگیمز، گیم‌سنتر اینفینیتی میزبان ۴ تیم مرحله نهایی خواهد بود

مسابقات iCG رشته DotA2 پاییز ۱۳۹۳ از تاریخ ۱۷ آذر ماه شروع به ثبت نام خواهد شد. مسابقات این دوره‌ی iCG-DotA2 با همکاری گروه Crash Game در دو مرحله آنلاین و LAN برگزار می‌شود. شروع مسابقات به صورت آنلاین خواهد بود و پس از مشخص شدن ۴ تیم راه یافته به مرحله نهایی، از تیم‌ها دعوت خواهد شد تا در مرحله LAN در شهر تهران باهم به رقابت بپردازند.

ظرفیت ثبت نام در این دوره فقط ۱۶ تیم می‌باشد که تیم‌های شرکت کننده فقط به صورت اینترنتی و در سایت www.iCG.ir می‌توانند ثبت نام نمایند. بدلیل محدودیت Slot در مسابقات پاییز، الویت با تیم‌هایی می‌باشد که زودتر از دیگر تیم‌ها اقدام به ثبت نام و پرداخت وجه خود نمایند.

هزینه سفر و اسکان تیم‌های برتر به شهر تهران با مجموعه iNFiNiTY خواهد بود.

نحوه برگزاری مسابقات پاییز iCG-DotA2:

- حداکثر تیم های شرکت کننده ۱۶ تیم خواهد بود. (پس الویت با تیم‌هایی می‌باشد که زودتر از دیگر تیم‌ها اقدام به ثبت نام و پرداخت وجه خود نمایند.)

- مرحله اول مسابقات، گروهی بوده و تیم ها در ۴ گروه ۴ تیمی با هم به رقابت می‌پردازند. دو تیم برتر هر گروه به Winner-Bracket و دو تیم دیگر به Loser-Bracket منتقل خواهند شد.

- مرحله دوم مسابقات به صورت ۲حذفی و Best Of 3 خواهد بود که ۴ تیم راه یافته از Winner-Bracket و Loser-Bracket به تهران دعوت خواهند شد و ادامه مسابقات به صورت LAN در شعبه مرکزی گیم‌سنتر iNFiNiTY دنبال می‌شود.

Title:

iCG-Dota2 Fall2014

Date:

۱۷ آذرماه ۱۳۹۳

Prize Pool:

۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان

Entrance Fee:

۱۲۰,۰۰۰ تومان

Website:

View website

Location:

iNFiNiTY GameCenter


تصاویر رویداد:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *